Lp.

Nazwa  zajęć

Klasy

Termin

Nauczyciel

prowadzący

Uwagi

1.     

Kółko języka  angielskiego

II-III SP

Środa

8.00-8.45

Oliwia

Kurzep

 

2.     

Kółko szachowe

SP II-VI

Poniedziałek

14.15-15.15

Janusz

 Augustowski

 

3.     

Kółko polonistyczno – teatralne

IV- VIII SP

Czwartek

14.15-15.00

Andrzej

 Machura

 

4.     

Kółko dziennikarskie

V -VIII

Wtorek

14.15-15.15

Andrzej

Machura

 

5.     

Kółko matematyczne

Kl.II-III SP

Środa

8.00-8.45

Tamara Kowalczyk

 

6.     

Kółko matematyczne

IV-VIII SP

Środa

14.15-15.00

Jarosław

Wysocki

 

7.     

Kółko matematyczne/zdw

IV-VIII SP

Środa

8.00-8.45

Jarosław

Wysocki

 

8.     

Grupa wokalna

IV-VIII SP

Wtorek

14.15-15-15.00

Ewa

Łukaszewska

 

9. 

Kółko plastyczne

I -III  SP

Wtorek

14.15-15.00 

Agnieszka

 Kranc

 

10. 

Kółko programowania i kodowania

II-VII

SP

Piątek

8.00-845

Monika

Siemianowska

 

11.

Rewalidacja indywidualna

OP

Wtorek

czwartek

Anna Piasecka

Agnieszka Kranc

w/g

indywidualnie ustalonego grafiku 

12. 

Tańce

OP-III SP

Piątek

13.25-15.15

instruktor

tańca

Szkoła Tańca „PULS”

13. 

Kółko sportowe SKS

 

I-III SP

Czwartek

14.15-15.15

Michał

 Maj

Podział na

grupy

14. 

Zajęcia  na basenie

 

I -VI SP

Środa

15.30-16.30

T. Kowalczyk

A.Nawlicka

M. Maj

Podział na

grupy

15. 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 

1 SP

Środa

13.25-14.10

Agnieszka Kranc

 

16. 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

2 SP

Środa

13.25-14.10

Tamara Kowalczyk

 

17. 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

3 SP

Środa

13.25-14.10

Anna Piasecka

 

18. 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze-

j. polski

SP IV-VII

Piątek

8.00 -8.45

Andrzej

 Machura

 

19. 

Zajęcia  dydaktyczno -wyrównawcze

matematyka

 

SP IV-VIII

Środa

14.10-15.00

Jarosław

Wysocki

 

20. 

Terapia pedagogiczna

 OP SP – I SP

Środa

8.00-8.45

Agnieszka Kranc

 

21. 

Terapia pedagogiczna

 II - IV SP

Wtorek

8.00-8.45

Anna Piasecka

 

22. 

Zajęcia logopedyczne

OP- III SP

 Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Anna

Piasecka

w/g indywidualnie ustalonego grafiku 

23. 

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

OP- I SP

 II – III SP

 środa

środa

Aleksandra Nawlicka

Podział na

grupy

24.

Kółko przyrodnicze

kl.V-VI SP

czwartek

13.25-14.10

Agata Sałacińska