Rok 2018/2019

1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Język angielski

Magdalena Kudeł

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

Rok 2016/2017

1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Język niemiecki

Maria Dobrawa Kowalska

Opiekun mgr Monika Eska-Kaszubowska

Rok 2015/2016

1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język niemiecki

Maria Kowalska

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

3. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Fizyka

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Matematyka

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Matematyka

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

6. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Fizyka

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

7. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Geografia

Jakub  Jędrzejczak

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

8. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Historia

Jakub  Jędrzejczak

Opiekun mgr Magdalena Różańska

 

9. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Język angielski

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

10. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy

Obywatelskiej i Ekonomicznej

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Magdalena Różańska

 

11. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Matematyka

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2014/2015

1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Historia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Magdalena Różańska

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język niemiecki

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

3. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Geografia

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Geografia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

5. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język  niemiecki

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

6.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Fizyka

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

7.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Biologia

Anastazja Pilichowicz

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

8.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Matematyka

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

9.Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Biologia

Anna Siniarska

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

10.Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Język niemiecki

Maria Kowalska

Opiekun mgr Monika – Eska  Kaszubowska

 

11.Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

12 .Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2013/2014

1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Anastazja Pilichowicz

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Geografia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Aneta Pikulska

 

4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język  niemiecki

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

5.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Historia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Elżbieta Walukiewicz

 

6.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Biologia

Ada Kaczmarek

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

Rok 2012/2013

1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Martyna Mazurkiewicz

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Geografia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

3. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Oskar Makowski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

4. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Język angielski

Oskar  Makowski

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

Rok 2011/2012

 1. Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Martyna Mazurkiewicz

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2006/2007

 1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Fizyka

Dagmara  Rode

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

2. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Dagmara  Rode

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Mateusz  Kubiatowski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Finalista  Konkursu Kuratora Oświaty Fizyka

Mateusz  Kubiatowski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok szkolny 2018/2019

1.Igor Rode

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

Rok szkolny 2016/2017

1. Igor Rode

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

2.Igor Rode

Finalista Konkursu Wojewódzkiego pod patronatem KO historia

Opiekun mgr Tamara Kowalczyk

 

Rok szkolny 2015/2016

1. Magdalena Kudeł

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Aleksandra Kujawa

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3. Filip Mosakowski

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

4. Filip Mosakowski

Finalista Konkursu Historycznego pod patronatem KO

Opiekun mgr Tamara Kowalczyk

 

5. Magdalena Kudeł

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język angielski

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

Rok szkolny 2014/2015

1. Ines Świeczkowska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Julian Jędrzejczak

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3. Martyna Hołowińska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

4. Ines Świeczkowska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język angielski

Opiekun mgr Magdalena Pomaszczyńska

 

Rok szkolny 2013/2014

1. Maria Kowalska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Maja Sokół

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3. Maria Kowalska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

4. Maja Sokół

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Aleksandra Darga

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

6. Zofia Zembik

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

7. Zofia Zembik

Laureat Ligi Zadaniowej Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

8. Maja Sokół

Finalista Ligi Zadaniowej Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2012/2013

1. Maja  Sokół

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty  Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Krzysztof  Kwaśniewski

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Grzegorz Zaleski

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Maria Kowalska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

5. Krzysztof  Kwaśniewski

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

6. Grzegorz Zaleski

Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

7. Jakub Jędrzejczak

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

Rok 2011/2012

1. Natalia Żurawska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty  Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Natalia Żurawska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Krzysztof Kwaśniewski

Laureat Konkursu Kuratorium Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Grzegorz Zaleski

Laureat KO Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Natalia Żurawska

Laureat KO Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

6. Maria Hołowińska

Finalista KO Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

7. Natalia  Żurawska

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

8. Krzysztof  Kwaśniewski

Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2010/2011

1. Zuzanna Zasada

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun  mgr Andrzej Machura

 

2. Joanna Pufal

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Natalia Żurawska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agnieszka Włodarska

 

4. Zuzanna Zasada 

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Agata  Mazurek

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

6. Natalia Żurawska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

7. Joanna Pufal

Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

8. Krzysztof Kwaśniewski

Laureat Międzynarodowego  Matematycznego Konkursu Kangur 2011

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2009/2010

1. Małgorzata Hołowińska

Laureat Konkursu Kuratorium Oświaty  Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Martyna Mazurkiewicz

Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Kamil Pufal

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Sandra Hadrowicz

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2004/2005

1. Jakub Ruszkowski

Finalista KO Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2003/2004

 1. Mateusz  Kubiatowski

Finalista KO Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki