Rok 2018/2019
1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język angielski
Magdalena Kudeł
Opiekun mgr Oliwia Kurzep
Rok 2016/2017
1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język niemiecki
Maria Dobrawa Kowalska
Opiekun mgr Monika Eska-Kaszubowska
Rok 2015/2016
1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język polski
Jakub Jędrzejczak
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język niemiecki
Maria Kowalska
Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska
3. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Fizyka
Grzegorz Zaleski
Opiekun mgr Halina Wichrowska
4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Matematyka
Grzegorz Zaleski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
5. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Matematyka
Krzysztof Kwaśniewski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
6. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Fizyka
Krzysztof Kwaśniewski
Opiekun mgr Halina Wichrowska
7. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Geografia
Jakub Jędrzejczak
Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska
8. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Historia
Jakub Jędrzejczak
Opiekun mgr Magdalena Różańska
9. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Język angielski
Grzegorz Zaleski
Opiekun mgr Oliwia Kurzep
10. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy
Obywatelskiej i Ekonomicznej
Grzegorz Zaleski
Opiekun mgr Magdalena Różańska
11. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Matematyka
Jakub Jędrzejczak
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2014/2015
1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Historia
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Magdalena Różańska
2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język niemiecki
Jakub Jędrzejczak
Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska
3. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Geografia
Jakub Jędrzejczak
Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska
4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Geografia
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska
5. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język niemiecki
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska
6.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Fizyka
Grzegorz Zaleski
Opiekun mgr Halina Wichrowska
7.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Biologia
Anastazja Pilichowicz
Opiekun mgr Agata Sałacińska
8.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Matematyka
Krzysztof Kwaśniewski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
9.Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Biologia
Anna Siniarska
Opiekun mgr Agata Sałacińska
10.Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Język niemiecki
Maria Kowalska
Opiekun mgr Monika – Eska Kaszubowska
11.Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Krzysztof Kwaśniewski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
12 .Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Grzegorz Zaleski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2013/2014
1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język polski
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język polski
Anastazja Pilichowicz
Opiekun mgr Andrzej Machura
3.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Geografia
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Aneta Pikulska
4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Język niemiecki
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska
5.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Historia
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Elżbieta Walukiewicz
6.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Biologia
Ada Kaczmarek
Opiekun mgr Agata Sałacińska
Rok 2012/2013
1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Martyna Mazurkiewicz
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Geografia
Natalia Żurawska
Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska
3. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Język polski
Oskar Makowski
Opiekun mgr Andrzej Machura
4. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty
Język angielski
Oskar Makowski
Opiekun mgr Oliwia Kurzep
Rok 2011/2012
1. Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej
Martyna Mazurkiewicz
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2006/2007
1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty
Fizyka
Dagmara Rode
Opiekun mgr Halina Wichrowska
2. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Dagmara Rode
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
3.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Mateusz Kubiatowski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
4. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Fizyka
Mateusz Kubiatowski
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok szkolny 2021/2022
1. Kinga Przesmycka
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
Rok szkolny 2020/2021
1. Jakub Olach
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Miłosz Sokół
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
3. Miłosz Sokół
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok szkolny 2019/2020
1.Alicja Kozłowska
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok szkolny 2018/2019
1.Igor Rode
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
Rok szkolny 2017/2018
1.Igor Rode
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2.Igor Rode
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Historia
Opiekun mgr Rafał Pasek
Rok szkolny 2016/2017
1. Igor Rode
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2.Igor Rode
Finalista Konkursu Wojewódzkiego pod patronatem KO historia
Opiekun mgr Tamara Kowalczyk
Rok szkolny 2015/2016
1. Magdalena Kudeł
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Aleksandra Kujawa
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
3. Filip Mosakowski
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda
Opiekun mgr Agata Sałacińska
4. Filip Mosakowski
Finalista Konkursu Historycznego pod patronatem KO
Opiekun mgr Tamara Kowalczyk
5. Magdalena Kudeł
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język angielski
Opiekun mgr Oliwia Kurzep
Rok szkolny 2014/2015
1. Ines Świeczkowska
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Julian Jędrzejczak
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
3. Martyna Hołowińska
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
4. Ines Świeczkowska
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język angielski
Opiekun mgr Magdalena Pomaszczyńska
Rok szkolny 2013/2014
1. Maria Kowalska
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Maja Sokół
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
3. Maria Kowalska
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda
Opiekun mgr Agata Sałacińska
4. Maja Sokół
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
5. Aleksandra Darga
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
6. Zofia Zembik
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda
Opiekun mgr Agata Sałacińska
7. Zofia Zembik
Laureat Ligi Zadaniowej Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
8. Maja Sokół
Finalista Ligi Zadaniowej Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2012/2013
1. Maja Sokół
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Krzysztof Kwaśniewski
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
3. Grzegorz Zaleski
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
4. Maria Kowalska
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
5. Krzysztof Kwaśniewski
Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
6. Grzegorz Zaleski
Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
7. Jakub Jędrzejczak
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
Rok 2011/2012
1. Natalia Żurawska
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Natalia Żurawska
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
3. Krzysztof Kwaśniewski
Laureat Konkursu Kuratorium Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
4. Grzegorz Zaleski
Laureat KO Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
5. Natalia Żurawska
Laureat KO Przyroda
Opiekun mgr Agata Sałacińska
6. Maria Hołowińska
Finalista KO Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
7. Natalia Żurawska
Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
8. Krzysztof Kwaśniewski
Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2010/2011
1. Zuzanna Zasada
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Joanna Pufal
Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
3. Natalia Żurawska
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda
Opiekun mgr Agnieszka Włodarska
4. Zuzanna Zasada
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
5. Agata Mazurek
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
6. Natalia Żurawska
Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
7. Joanna Pufal
Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
8. Krzysztof Kwaśniewski
Laureat Międzynarodowego Matematycznego Konkursu Kangur 2011
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2009/2010
1. Małgorzata Hołowińska
Laureat Konkursu Kuratorium Oświaty Język polski
Opiekun mgr Andrzej Machura
2. Martyna Mazurkiewicz
Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
3. Kamil Pufal
Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
4. Sandra Hadrowicz
Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2004/2005
1. Jakub Ruszkowski
Finalista KO Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki
Rok 2003/2004
1. Mateusz Kubiatowski
Finalista KO Matematyka
Opiekun mgr Jarosław Wysocki