Rok szkolny 2016/2017

1. Igor Rode

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

2.Igor Rode

Finalista Konkursu Wojewódzkiego pod patronatem KO historia

Opiekun mgr Tamara Kowalczyk

 

Rok szkolny 2015/2016

1. Magdalena Kudeł

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Aleksandra Kujawa

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3. Filip Mosakowski

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

4. Filip Mosakowski

Finalista Konkursu Historycznego pod patronatem KO

Opiekun mgr Tamara Kowalczyk

 

5. Magdalena Kudeł

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język angielski

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

Rok szkolny 2014/2015

1. Ines Świeczkowska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Julian Jędrzejczak

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3. Martyna Hołowińska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

4. Ines Świeczkowska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język angielski

Opiekun mgr Magdalena Pomaszczyńska

 

Rok szkolny 2013/2014

1. Maria Kowalska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Maja Sokół

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język Polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3. Maria Kowalska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

4. Maja Sokół

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Aleksandra Darga

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

6. Zofia Zembik

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

7. Zofia Zembik

Laureat Ligi Zadaniowej Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

8. Maja Sokół

Finalista Ligi Zadaniowej Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2012/2013

1. Maja  Sokół

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty  Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Krzysztof  Kwaśniewski

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Grzegorz Zaleski

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Maria Kowalska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

5. Krzysztof  Kwaśniewski

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

6. Grzegorz Zaleski

Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

7. Jakub Jędrzejczak

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

Rok 2011/2012

1. Natalia Żurawska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty  Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Natalia Żurawska

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Krzysztof Kwaśniewski

Laureat Konkursu Kuratorium Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Grzegorz Zaleski

Laureat KO Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Natalia Żurawska

Laureat KO Przyroda

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

6. Maria Hołowińska

Finalista KO Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

7. Natalia  Żurawska

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

8. Krzysztof  Kwaśniewski

Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2010/2011

1. Zuzanna Zasada

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun  mgr Andrzej Machura

 

2. Joanna Pufal

Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Natalia Żurawska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Przyroda

Opiekun mgr Agnieszka Włodarska

 

4. Zuzanna Zasada 

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Agata  Mazurek

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

6. Natalia Żurawska

Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

7. Joanna Pufal

Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

8. Krzysztof Kwaśniewski

Laureat Międzynarodowego  Matematycznego Konkursu Kangur 2011

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2009/2010

1. Małgorzata Hołowińska

Laureat Konkursu Kuratorium Oświaty  Język polski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Martyna Mazurkiewicz

Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3. Kamil Pufal

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Sandra Hadrowicz

Laureat  Matematycznej Ligi Zadaniowej

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2004/2005

1. Jakub Ruszkowski

Finalista KO Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2003/2004

 1. Mateusz  Kubiatowski

Finalista KO Matematyka

Opiekun mgr Jarosław Wysocki