W bieżącym roku rozpoczynamy nowy projekt edukacyjny "Warsztaty z pasją". Chcemy z naszymi uczniami podzielić się naszymi pasjami, zapytać o ich zainteresowania i hobby. Pasja to czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Każde dziecko, jak każdy człowiek ma swoje zainteresowania. Dziecięce hobby to bezbolesny sposób zdobywania trwałej wiedzy. Zapraszamy więc na spotkania z nauczycielami w kolejne dni tygodnia w godzinach od 15.15 do 16.00.  

Każdego dnia będziemy poruszać inną tematykę  i próbować was uczniowie zarazić jakąś pasją.  

Warsztaty z pasją prowadzić będą w poniedziałek zamiennie pani Anna Sadowska - papieroplasyka, origami, techniki przestrzenne i pani Anita Kwiatkowska, która zajmie się tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem i gotowaniem.  

We wtorki pani Tamara Kowalczyk   będzie wspólnie z uczniami odkrywała świat, zwyczaje, zabawy itd. a pani Oliwia Kurzep poprowadzi  teleturniej "Familiada", gdzie na wesoło przetestuje i wzbogaci wiedzę ogólną uczniów.

Środowe spotkania należą do pani Agnieszki Kranc, która spróbuje zarazić uczniów tworzeniem Lapbooków tzw. "Książek na kolanach" zamiennie z panem Jarkiem Wysockim pasjonatem górskich wspinaczek. Pan Jarosław  wybrał tematykę "Sporty ekstremalne", chętnych zapraszamy na jego prezentacje. 

Czwartki to dni spotkań z panią Agatą Sałacińską lub panem Andrzejem Machurą.Pani Agata zachęci  do robótek ręcznych, majsterkowania, eksperymentowania i wielu innych ciekawych rzeczy. Z panem Andrzejem Machurą  w ramach cyklu "Sztuka cię szuka" uczniowie będą odkrywać z pasją świat kultury i sztuki.

Piątkowe spotkania zajmą wspólne rozrywki umysłowe przy różnorodnych grach  w  cyklu "Scrabble i inne gry logiczne" razem z panią Haliną Nowakowską oraz spotkania z panem Henrykiem Rode pasjonatem i znawcą  motoryzacji.