Kontynuujemy projekt edukacyjny "Warsztaty z pasją". Nadal będziemy się dzielić  z uczniami naszymi pasjami, pytać o ich zainteresowania i hobby. Pasja to czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Każde dziecko, jak każdy człowiek ma swoje zainteresowania. Dziecięce hobby to bezbolesny sposób zdobywania trwałej wiedzy. Zapraszamy więc na spotkania z nauczycielami w kolejne dni tygodnia w godzinach od 15.15 do 16.00.  

Każdego dnia będziemy poruszać inną tematykę  i próbować was uczniowie zarazić jakąś pasją.  

Warsztaty z pasją prowadzić będą w poniedziałek zamiennie pani Agata Sałacińska  z projektem "Mali detektywi" oraz Anna Sadowska  kontynuująca zajęcia z papierem -  papieroplasyka, origami, techniki przestrzenne .  

We wtorki pani Agnieszka Kranc poprowadzi "Zabawy teatralne",  a pani Oliwia Kurzep poprowadzi projekt "Teleturnieje", gdzie na wesoło przetestuje i wzbogaci wiedzę ogólną uczniów.

Środowe spotkania należą do pani Aleksandry Czapskiej, która co dwa tygodnie  spróbuje zarazić uczniów majsterkowaniem w module "Zrób to sam". 

Czwartki to dni spotkań z  panem Andrzejem Machurą lub panią Tamarą Kowalczyk. Z panem Andrzejem Machurą  w ramach cyklu "Sztuka cię szuka" uczniowie będą odkrywać z pasją świat kultury i sztuki, a pani Tamara w cyklu "Odkrywamy Polskę" w 100 rocznicę niepodległości oprowadzi historycznie uczniów po Ojczyźnie oraz zapozna z dziedzictwem regionów Polski.

Piątkowe spotkania zajmą warsztaty szycia razem z panią Haliną Nowakowską oraz spotkania z panią Joanną Sokołowską na zajęciach żywieniowych i kulinarnych "Wiemy co jemy".