Rok 2016/2017

1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Język niemiecki

Maria Dobrawa Kowalska

Opiekun mgr Monika Eska-Kaszubowska

Rok 2015/2016

1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język niemiecki

Maria Kowalska

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

3. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Fizyka

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Matematyka

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

5. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Matematyka

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

6. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Fizyka

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

7. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Geografia

Jakub  Jędrzejczak

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

8. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Historia

Jakub  Jędrzejczak

Opiekun mgr Magdalena Różańska

 

9. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Język angielski

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

10. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy

Obywatelskiej i Ekonomicznej

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Magdalena Różańska

 

11. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

Matematyka

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2014/2015

1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Historia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Magdalena Różańska

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język niemiecki

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

3. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Geografia

Jakub Jędrzejczak

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Geografia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

5. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język  niemiecki

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

6.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Fizyka

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

7.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Biologia

Anastazja Pilichowicz

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

8.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Matematyka

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

9.Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Biologia

Anna Siniarska

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

10.Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Język niemiecki

Maria Kowalska

Opiekun mgr Monika – Eska  Kaszubowska

 

11.Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej

Krzysztof Kwaśniewski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

12 .Laureat Matematycznej Ligi Zadaniowej

Grzegorz Zaleski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2013/2014

1. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Anastazja Pilichowicz

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

3.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

Geografia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Aneta Pikulska

 

4. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Język  niemiecki

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Monika Eska - Kaszubowska

 

5.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Historia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Elżbieta Walukiewicz

 

6.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Biologia

Ada Kaczmarek

Opiekun mgr Agata Sałacińska

 

Rok 2012/2013

1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Martyna Mazurkiewicz

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

2. Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Geografia

Natalia Żurawska

Opiekun mgr Aleksandra Kwiatkowska

 

3. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Język polski

Oskar Makowski

Opiekun mgr Andrzej Machura

 

4. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty

 Język angielski

Oskar  Makowski

Opiekun mgr Oliwia Kurzep

 

Rok 2011/2012

 1. Finalista Matematycznej Ligi Zadaniowej

Martyna Mazurkiewicz

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

Rok 2006/2007

 1.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty

 Fizyka

Dagmara  Rode

Opiekun mgr Halina Wichrowska

 

2. Finalista Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Dagmara  Rode

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

3.Laureat Konkursu Kuratora Oświaty Matematyka

Mateusz  Kubiatowski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki

 

4. Finalista  Konkursu Kuratora Oświaty Fizyka

Mateusz  Kubiatowski

Opiekun mgr Jarosław Wysocki