Rocznik 2015/2016
Wychowawca:
Agata Sałacińska
1.    Cieślewicz Maria Magdalena
2.    Czarnecki Antoni
3.    Czarnecki Franciszek
4.    Górczyński Eryk
5.    Jakubowski Igor Kazimierz
6.    Kudeł Magdalena
7.    Kujawa Aleksandra Ewa
8.    Mosakowski Filip
9.    Spiżyk Natalia  
10.  Zaleski Adam Wojciech  

Rocznik 2014/2015
Wychowawca:
Radosław Zawacki
1.    Górzyńska Weronika
2.    Garbowska Paula Oliwia
3.    Hołowińska Martyna
4.    Jędrzejczak Julian
5.    Kobuszewski Mateusz
6.    Majewski Adam
7.    Modrzejewski Mateusz
8.    Świeczkowska Ines

Rocznik 2013/2014
Wychowawca:
Andrzej Machura
1.    Alabrudzińska Katarzyna
2.    Bukowska Amelia
3.    Darga Aleksandra
4.    Gawłowska Katarzyna
5.    Iliev Arkadiusz
6.    Kowalska Maria
7.    Kozłowski  Maciej
8.    Michorzewski Marceli
9.    Mikołajczak Julia
10.  Sokół Maja
11.  Zembik Zofia

Rocznik 2012/2013
Wychowawca:
Oliwia Kurzep
1.    Górczyński Dominik
2.    Hołowińska Maria
3.    Jędrzejczak Jaku
4.    Kanderska Natalia
5.    Kwaśniewski Krzysztof
6.    Misztal Mateusz
7.    Mokry Krzysztof
8.    Nowak Igor
9.    Piechocki Janusz
10.  Walukiewicz Dominika
11.  Zaleski Grzegorz
12.  Żakowiecka Ida

Rocznik 2011/2012
Wychowawca:
Radosław Zawacki
1.    Darga Zuzanna
2.    Gonstal Adam
3.    Kaczmarek Ada
4.    Kompanowski Wojciech
5.    Kwaśniewski Emil
6.    Kwiecićski Adam
7.    Murawski Andrzej
8.    Pilichowicz Anastazja
9.    Rutkowska Katarzyna
10.  Świeczkowski Sebastian
11.  Ziółkowski Michał
12.  Żurawska Natalia

Rocznik 2010/2011
Wychowawca:
Andrzej Machura
1.    Budziejko Justyna
2.    Cieślewicz Michał
3.    Maciejewski Tomasz
4.    Majchrowicz Klaudia
5.    Mazurek Agata
6.    Pufal Joanna
7.    Różański Mikołaj
8.    Trzebiński Maciej
9.    Zasada Zuzanna
10.  Zientalski Tymoteusz

Rocznik 2009/2010
Wychowawca:
Oliwia Redmerska
1.    Alabrudziński Filip
2.    Chojnacki Oskar
3.    Ciesielski Jan
4.    Człapińska Wiktoria
5.    Grzempa Weronika
6.    Hadrowicz Sandra
7.    Hołowińska Małgorzata
8.    Makowski Oskar
9.    Mazurkiewicz Martyna
10.  Popławski Łukasz
11.  Pufal Kamil
12.  Rodkiewicz Tomasz
13.  Siedlecki Krzysztof
14.  Tegene Dominika
15.  Urbańska Joanna
16.  Zakutajew Patrycja

Rocznik 2008/2009
Wychowawca:
Joanna Brajczewska
1.    Głowacki Adrian
2.    Głowacki Maciej
3.    Kasprzak Michał
4.    Nowakowska Aleksandra
5.    Sznabel Adrianna
6.    Ścierzyńska Dominika
7.    Ścierzyńska Karolina
8.    Tuszyńska Nadia

Rocznik 2006/2007
Wychowawca:
Tamara Kowalczyk
1.    Lewandowska Agata
2.    Lewandowska Justyna
3.    Lubicka Joanna
4.    Mokry Aleksander
5.    Mielczarek Kinga
6.    Perczyński Filip
7.    Sznabel Albert
8.    Tarzyńska Nina
9.    Wulfowski Mateusz
10.  Żebrowski Mateusz

Rocznik 2005/2006
Wychowawca:
Joanna Brajczewska
1.    Cebulak Karina
2.    Iliev Anna
3.    Kacprzyk Agnieszka
4.    Klonowski Sebastian
5.    Murawski Marek
6.    Ogrodnik Karolina
7.    Sławińska Maria
8.    Szymańska Sandra
9.    Ścierzyński Jakub
10.  Ułanowicz Borys
11.  Wichrowski Patryk
12.  Ziołkowska Izabela

Rocznik 2004/2005
Wychowawca:
Danuta Lisowska
1.    Białkowska Inez
2.    Grela Barbara
3.    Jasiński Jędrzej
4.    Kramkowska Adrianna
5.    Krysiak Kamelia
6.    Lewandowski Paweł
7.    Majchrzak Oskar
8.    Ruszkowski Jakub
9.    Sikorski Piotr
10.  Skórzewski Alan
11.  Zelba Katarzyna

Rocznik 2003/2004
Wychowawca:
Sławomira Sieradzińska
1.    Brajczewski Michał
2.    Grzesik Monika
3.    Kmieć Anna
4.    Kubiatowski Mateusz
5.    Kuźma Daniel
6.    Rode Dagmara
7.    Skierska Karolina

Rocznik 2002/2003
Wychowawca:
Jarosław Wysocki
1.    Borowicz Michał
2.    Kijuk Adrianna
3.    Lipińska Sylwia
4.    Parfianowicz Krystian
5.    Wesołowska Katarzyna

Rocznik 2001/2002
Wychowawca:
Danuta Lisowska
1.    Bazylów Mariusz
2.    Bordon Michał
3.    Dynarski Krzysztof
4.    Jaworski Tomasz
5.    Lewandowska Maria
6.    Linda Adrian
7.    Tot Tamara
8.    Urbańska Magdalena
9.    Witrylak Michał