Ruszyła edycja konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018. Dla uczniów szkół podstawowych organizuje się konkursy z przedmiotów: język polski, język angielski, matematyka, przyroda. Dla uczniów gimnazjów z przedmiotów: język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski,język hiszpański, historia, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, informatyka.

Udział w konkursach jest dobrowolny;w szkolnym etapie konkursu moga brać udział wszyscy zainteresowani konkursem. Szczegółowe informacje na stronie www.kuratorium.bydgoszcz.uv.gov.pl   w zakładce Konkursy Kuratora Oświaty.

Zapraszamy uczniów naszych szkół do wzięcia udziału w konkursach.

W ramach współpracy z Uniwersytetem Otwartym VLADISLAWIA  zapraszamy naszych uczniów do udziału w bezpłatnych warsztatach  III edycji organizowanych przez Fundację na rzecz Rozwoju KSW we Włocławku. W tym roku przewidziano warsztaty z nauk matematyczno- przyrodniczych oraz humanistycznych. Nowością są gry planszowe oraz warsztaty psychologiczne rozwijające i wzmacniające kompetencje w zakresie komunikacji interpersonalnej. Obecnie trwają indywidualne zapisy. Udział jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące oferty warsztatów oraz zasady rekrutacji znajduja się na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA www.uovladislawia.pl w zakładce Program - 3 edycja.

    Od 11 września 2017 r ruszyła w budynku naszej placówki  szkoła językowa "Fabryka języka". Właścicielem szkoły jest pan Jacek Śmieszny, znany i ceniony anglista i tłumacz. Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży i dorosłych z zakresu General i Business English. Posiada uprawnienia egzaminatora międzynarodowego ETS GLOBAL. Razem z panem Jackiem Śmiesznym współpracuje grono prawdopodobnie najlepszych ticzersów w mieście.

W szkole"Fabryka Języka" nauczane są:  język hiszpański, włoski, rosyjski, francuski, niemiecki i angielski. Misją szkoły jest efektywne nauczanie w przyjaznej atmosferze.  Na spotkanie z obcymi językami, zwłaszcza hiszpańskim wyruszyło wielu uczniów naszej szkoły.

Życzymy całej załodze pracowitego roku szkolnego i najlepszych owoców z produkcji językowej.

 

4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.

Uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicz pod tablicą upamiętniającą ofiary II wojny światowej.

      Życzymy uczniom, rodzicom, kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły spokojnego i owocnego w sukcesy roku.  

       Zarząd Zespołu Edukacji "Wiedza" i dyrektor szkoły.

 

Spotkanie inauguracyjne z rodzicami 31.08.2017 r

kl. 0 - III godz. 16.00

kl. IV - II G godz. 17.00

----------------------------------------------------------

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 04.09.2017 r

kl. 0 - III SP - godz. 9.30 - 11.00

kl. IV - II G godz. 9.00 - 11.00

-----------------------------------------------------------